DX350LC-7K

  1. Home
  2. İş Makinası
  3. DX350LC-7K

DX350LC-7K

Paletli Ekskavatör

Motor

DEVELON DL08V

Çalışma Ağırlığı

37.100 kg

Motor Gücü

213 kW / 285.6 Hp @ 1800 rpm

Ürün Açıklaması

DX350LC-7K Develon ekskavatör ile işinizi bir sonraki seviyeye taşır. 36.1 ton çalışma ağırlığına sahip DX350LC-7K , 6 silindirlik 290 Hp güç üreten Doosan DL08V motora sahiptir. Üstün performans ve yakıt verimliliği için tasarlanmış olan Doosan DL08V dizel motor, en son Aşama Stage 5 emisyon düzenlemelerini tam olarak karşılar. Elektronik Güç Optimizasyon ( EPOS ) tüm çalışma koşulları için yakıt tüketimini en aza indirir ve hidrolik sistemin verimliliğini optimize eder. Motor ve hidrolik sistemin çalışmasını uyumlandırmak için e-EPOS, veri transfer bağlantısı aracılığıyla motorun elektronik kumanda birimine (ECU) bağlanır ve sistemin en uyumlu şekilde çalışmasını sağlar.

4 çalışma modu ve 4 güç modu (Eco – Standart – Güç – Güç Plus) ile tüm koşullarda optimum güç ve daha düşük yakıt tüketimi için otomatik Akıllı Güç Kontrol sistemi bulunmaktadır. Sistem, yakıt verimliliğini artırmak ve emisyonları azaltmak için motor gücü ve hidrolik çıktıyı otomatik olarak ayarlar. Otomatik motor kapatma özelliği ile makine belirli bir süre rölantide çalıştığında motoru kapatır. Operatör dokunmatik ekran aracılığıyla kapatma öncesi gecikme süresini ayarlayabilir.

Sınırlı eleman analizi ve 3B bilgisayar simülasyonları kullanılarak tasarlanan X şeklinde alt yürüyüş takımı optimal yapısal bütünlük ve dayanıklılık sağlar. Yüksek çarpma dirençli malzemelere karşı gelebilecek güçlendirilmiş kalıp ve dövme çelik dönme noktaları ve güçlendirilmiş ağır hizmet arm ve bom ile kullanılmıştır.

Geniş görüş açısı sağlayan son teknoloji kabine sahip DX350LC-7K , havalı süspansiyon ve ısıtmalı koltuk özellikleri ile yüksek operatör konforu sağlamaktadır. Pedallar, joystickler ve kol dayanaklarının hepsi operatör konforu ve verimlilik için tasarlanmıştır. Gürültü ve titreşim seviyeleri oldukça düşüktür ve klima ile otomatik klima kontrolünün etkinliği önemli ölçüde artırılmıştır. Bu özellikler, yorulmadan saatlerce çalışmaya devam etmenizi sağlar. Okuması kolay yeni Doosan Akıllı Dokunmatik Ekran ve 8 inç dokunmatik ekran makinenizin tüm işlevleri ve ayarlarını tek bir yere toplar. Eller serbest telefon sistemi sayesinden önemli telefon görüşmelerinizi kaçırmazsınız. Anahtar delikleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan kapıyı uzaktan açabilirsiniz ve motoru pakete dahil olan Doosan Akıllı Anahtarıyla açıp kapatabilirsiniz.

Uzun aralıklarda yapılan kolay bakım işlemleri, makinanın verimli çalışma süresini arttırır. DEVELON DX350LC-7K ekskavatörü, kullanıcıya yüksek seviyede karlılık sağlamak üzere geliştirilmiştir.

EŞSSİZ KONFOR