DX530LC-7K

  1. Home
  2. İş Makinası
  3. DX530LC-7K

DX530LC-7K

Paletli Ekskavatör

Motor

Scania DC13 311A

Çalışma Ağırlığı

53.400 kg

Motor Gücü

294 kW / 394,2 Hp @ 1800 rpm

Ürün Açıklaması

Düşük yakıt tüketimine odaklı bir tasarıma sahip DX530LC-7K, yüksek performans motora, hidrolik bileşenlerine ve gelişmiş Akıllı Güç Kontrol sistemine sahiptir. Artan yakıt maliyetlerini etkin biçimde telafi etmek için motor devrini çalışma koşullarına göre azaltır ve pompa torkunu ayarlar. Sistem, yakıt verimliliğini artırmak ve emisyonları azaltmak için motor gücü ve hidrolik çıktıyı otomatik olarak ayarlar.

4 çalışma modu ve 4 güç modu (Eco – Standart – Güç – Güç Plus) ile tüm koşullarda optimum güç ve daha düşük yakıt tüketimi için otomatik Akıllı Güç Kontrol sistemi bulunmaktadır. Sistem, yakıt verimliliğini artırmak ve emisyonları azaltmak için motor gücü ve hidrolik çıktıyı otomatik olarak ayarlar. Otomatik motor kapatma özelliği ile makine belirli bir süre rölantide çalıştığında motoru kapatır. Operatör dokunmatik ekran aracılığıyla kapatma öncesi gecikme süresini ayarlayabilir.

Kova optimize edilmiş ve güçlendirilmiştir. Böylelikle ağır hizmet tipi işlemlerede mükemmel dayanıklılık sunulmakta , etkin biçimde uzun çalışma süreleri sağlanmaktadır.

Geniş görüş açısı sağlayan son teknoloji kabine sahip DX530LC-7K , havalı süspansiyon ve ısıtmalı koltuk özellikleri ile yüksek operatör konforu sağlamaktadır. Pedallar, joystickler ve kol dayanaklarının hepsi operatör konforu ve verimlilik için tasarlanmıştır. Gürültü ve titreşim seviyeleri oldukça düşüktür ve klima ile otomatik klima kontrolünün etkinliği önemli ölçüde artırılmıştır. Bu özellikler, yorulmadan saatlerce çalışmaya devam etmenizi sağlar. Okuması kolay yeni Doosan Akıllı Dokunmatik Ekran ve 8 inç dokunmatik ekran makinenizin tüm işlevleri ve ayarlarını tek bir yere toplar. Eller serbest telefon sistemi sayesinden önemli telefon görüşmelerinizi kaçırmazsınız. Anahtar delikleriyle uğraşmanıza gerek kalmadan kapıyı uzaktan açabilirsiniz ve motoru pakete dahil olan Doosan Akıllı Anahtarıyla açıp kapatabilirsiniz.
Uzun aralıklarda yapılan kolay bakım işlemleri, makinanın verimli çalışma süresini arttırır. DEVELON DX530LC-7K ekskavatörü, kullanıcıya yüksek seviyede karlılık sağlamak üzere geliştirilmiştir.