Mitsubishi PREMiA EM Çift Palet Taşıyıcı Serisi Akülü Transpaletler

  1. Home
  2. Transpalet
  3. Mitsubishi PREMiA EM Çift Palet Taşıyıcı Serisi Akülü Transpaletler

Mitsubishi PREMiA EM Çift Palet Taşıyıcı Serisi Akülü Transpaletler

Mitsubishi Akülü TranspaletlerPREMiA EM Serisi
2.000 kg

Model

PBV20N3D
(Çift Palet Taşıyıcı)

PBF20N3DR
(Çift Palet Taşıyıcı)

PBF20N3DS
(Çift Palet Taşıyıcı)

Kapasite

Kg

2000 / 1000+1000

2000 / 1000+1000

2000 / 1000+1000

Dönüş Yarıçapı

mm

1902/2260

2292

2292

Çatal Uzunluğu

mm

1170

1170

1170

Sürüş Hızı

"Yüklü/Yüksüz
km/saat"

10/10

10/10

10/10

Akü Kapasitesi

V/Ah

24/375

24/375

24/375

Mitsubishi PREMiA EM Çift Palet Taşıyıcı Serisi Akülü Transpaletler

Ürün Açıklaması

PREMiA EM çift palet taşıyıcı, performans ve hassasiyetin önemli olduğu zorlu işler için üretilmiştir. Hızlı ivmelenme ve sürüş hızları ile öne çıkan PREMiA EM serisi forkliftler, verimli kaldırma ve indirme hızlarına sahip hem sabit platform hem de katlanır platformlu modellerine sahiptir. Bir dizi üstün özelliği sayesinde yoğun lojistik terminallerinde, endüstriyel depolarda ve araç yükleme ve boşaltma işlemlerinde palet aktarma işleri için ideal bir seçimdir. Pazar lideri kaldırma ve indirme hızları, taşınan palet başına düşen sürenin mümkün olduğunca düşük kalması ve toplam işletme maliyetinin çok daha düşük olması anlamına gelir. Sağlam yapısı ve efsanevi Mitsubishi Forklift Trucks güvenilirliği, en yorucu vardiyalara dayanabileceği ve çalışma süresini maksimumda tutabileceği anlamına gelir.

Patentli DriveSteady ve TractionPlus sistemleri, olağanüstü tahrik tekerleği basınçları, mükemmel şok emilimi ve viraj alırken yan denge sağlayarak baştan sona daha yumuşak ve güvenli bir sürüş sağlar. Sınıfının en iyisi ErgoSteer dümen kafası, operatörler için kullanımı basit, rahat ve sezgisel hale getirerek tamamen eldeki işe odaklanmalarını sağlar.

ÜSTÜN ÖZELLİKLER

ErgoSteer dümen kafası

Sınıfının en iyisi, IP65 sınıfı hava koşullarından korumalı dümen kafası, daha yüksek konfor ve daha az yorgunluk için ergonomik olarak yerleştirilmiş kolay erişilebilir kumandalara sahiptir.

DriveSteady

Patentli eşsiz DriveSteady sistemi, engebeli yüzeylerde ve özellikle dönüş sırasında kaygan durumlarda maksimum çekiş, sönümleme ve stabilite sunar.

Sınıfının en iyi kaldırma ve indirme hızı

PREMiA EM serisi yüksek performanslı kullanımı ile sınıfının en iyi kaldırma ve indirme hızına sahiptir.

EasyRide ayarlanabilir sönümleme sistemi (Platformlu Modeller)

Elektrikli sönümleme operatörün, platformu ağırlığa göre ayarlanmasını sağlayarak sönümleme etkilerini optimize eder ve daha güvenli ve daha konforlu çalışma sağlar.

İlk Kaldırma

Aynı anda iki istiflenmiş palet taşıyarak üretkenlik iki katına çıkarılabilir. İlk asansör ayrıca rampalarda, eğimlerde ve düz olmayan yüzeylerde daha iyi yerden yükseklik için yüklerin daha yükseğe kaldırılmasını sağlar.