Mitsubishi AXİA XL SBS12N2TF Sit-on Serisi Akülü İstifleyici

  1. Home
  2. istifleyici
  3. Mitsubishi AXİA XL SBS12N2TF Sit-on Serisi Akülü İstifleyici

Mitsubishi AXİA XL SBS12N2TF Sit-on Serisi Akülü İstifleyici

AXİA XL SBS12N2TF Series Sit-onMitsubishi Akülü İstifleyiciler
1.200 kg

Model

SBS12N2TF

Kapasite

Kg

1200

Asansör Yüksekliği

Çatal yüksekliği aralığı (2/3 kademeli) mm

4800 /6300

Dönüş Yarıçapı

mm

1758

Sürüş Hızı

"Yüklü/Yüksüz
km/saat"

8/8

Akü Kapasitesi

V/Ah

24/465

Mitsubishi AXİA XL SBS12N2TF Sit-on Serisi Akülü İstifleyici

Ürün Açıklaması

AXiA oturmalı istifleyiciler, depolama, üretim ve güvenli, üretken istifleme gereken her yerde kullanılan esnek ve maliyet etkin bir seçenektir. Platform istifleyiciler genellikle bu görevler için kullanılır, ancak genellikle daha düşük maksimum kaldırma yüksekliklerine sahiptir.

Teleskopik çatala sahip AXiA XL modelleri, uzun yüklerin daha esnek bir şekilde taşınmasını sağlar ve çift derinlikli raf düzenlemeleri ile çalışabilir. Çift derinlikli istifleme, koridorlar arasında dört palet depolayarak depolama maliyetini metrekare başına %17’ye kadar düşürür ve palet konumlarını %25-30 artırır.

 

Birçok işletme, istifleme görevlerinde hafif bir reach truck bile işi gereğinden fazla kapasiteli bulabilir. Eğer iş 7 metreye kadar kaldırmayı gerektiriyorsa, AXiA oturmalı istifleyici mükemmel bir düşük maliyetli alternatif oluşturur. İsteğe bağlı yan stabilizatörler, ağır yükleri yüksekliğe daha kolay kaldırmaya olanak tanır ve kapasiteleri daha pahalı reach truck’ların çok gerisinde değildir.

 

Kolay bakım, yüksek performans, uzun servis aralıkları ve Mitsubishi Forklift Trucks güvenilirliği, güçlü bir paket oluşturur.