Mitsubishi REACH TRUCK SENSİA ES Serisi

  1. Home
  2. Reach Truck
  3. Mitsubishi REACH TRUCK SENSİA ES Serisi

Mitsubishi REACH TRUCK SENSİA ES Serisi

Mitsubishi Reach TruckSensia Es Serisi
1400-1600 kg

Model

RB14N2L

RB16N2L

Kapasite

Kg

1400

1600

Asansör Yüksekliği

Maks. Çatal Yüksekliği
(3 Kademeli Asansörlü) mm

7500

7500

Dönüş Yarıçapı

Çatal Hariç Uzunluk mm

1551

1551

Sürüş Hızı

"Yüklü/Yüksüz
km/saat"

12/12

12/12

Akü Kapasitesi

V/Ah

48/775

48/775

Mitsubishi REACH TRUCK SENSİA ES Serisi

Ürün Açıklaması

SENSiA modellerini tahrik eden aynı yenilikçi teknolojiler üzerine inşa edilmiş olup ödüllü SENSiA reach trucklarını çok daha geniş bir iş yelpazesine açmaktadır. Bu giriş seviyesi reach trucklar, 7,5 m yüksekliğe kadar hafif ve orta seviye uygulamalar için tasarlanmış olup SENSiA ailesini karakterize eden kalite ve performanstan ödün vermez.

Performans modunu istediğiniz gibi seçebiliyor olmanız, ister en deneyimli sürücüler ister deneyimsiz sürücüler olsun, bu ödüllü SENSiA kabinine girdiklerinde makinayı kendi seviyelerine göre hızlı ve kolay bir şekilde yapılandırabilecekleri anlamına gelir. Yeni kullanıcılar doğal ve ölçülü elleçleme ve uzun vardiyalı kaldırma işlemlerini mümkün kılan ECO modunu seçebilir. İşi daha iyi bilenler ise PRO modunu seçerek gelişmiş performansın avantajlarından faydalanabilir..

Baştan sona konforlu ve son derece ergonomik olan SENSiA serisi, uzun vardiyaların minimum yorgunlukla uçup gitmesini sağlar. Geniş koltuk seçeneklerinden ayarlanabilir kol dayanağına ve yenilikçi parmak ucu kontrollerine sahip reach trucklar, sürücüyle mükemmel bir uyum içinde kalacak ve doğal bir uzantı gibi hissedilecek şekilde yapılmıştır. SENSiA, sürücülerinizin yoğun zamanlarda bile güvenli, odaklanmış ve üretken kalmasını sağlar.

ÜSTÜN ÖZELLİKLER

360 derece dönüş

Düzgün, kolay ve kontrollü operasyon sağlar.

Yüksek görünürlüğe sahip renkli ekran

Tümüyle parlama önleyicili bu ekran, makinenin bilgi merkezi olarak iş görür. Net ve okunması kolay olup performans seviyelerini, çalışma göstergelerini ve ayrıca akü boşalma ve kullanım sayaçlarını gösterir.

Pasif Sallanma Kontrolü

Sallanan asansörün durmasını beklerken gecikme olmaz. Endüstrinin en sağlam asansörü ile birlikte SENSiA mevcut olan en yüksek döngü sürelerini sunar.

Hassas Sürüş Sistemi

Yüksek emniyet için sezgisel bir sürücü yardım sistemi bulunmaktadır. Performans direksiyon açısına ve ayak ve el kontrollerinin hızına göre yönetilir.

1070 mm destek bacaklarına sahip asansör

Operatör, paletlerin ve yüklerin kontrolünü sabit tutabilir.