DX140LC-7K

  1. Home
  2. İş Makinası
  3. DX140LC-7K

DX140LC-7K

Paletli Ekskavatör

Motor

Develon DM03VA

Çalışma Ağırlığı

14.400 kg

Motor Gücü

86 kW / 115 Hp @ 2000 rpm

Ürün Açıklaması

DX140LC-7K 115 Hp güç sağlayan 4 silindirli Stage 5 dizel motorla çalışmaktadır. Yeni nesil Stage 5 motorun Elektronik Güç Optimizasyon Sistemi (EPOS ) kontrolü ile daha fazla üretkenlik ve daha iyi yakıt ekonomisi sağlar. 4 güç modu (Eco – Standart – Güç – Güç Plus) ile tüm koşullarda optimum güç ve daha düşük yakıt tüketimi için otomatik Akıllı Güç Kontrol sistemi bulunmaktadır. Akıllı Güç Kontrolü ( SPC3 ) değişken hız kontrolü ve pompa tork kontrolü sayesinde, üretkenliği korurken verimliliği artırmak için birlikte çalışır. Sistem motor devrini düşürür ve çalışma koşullarına göre pompa torkunu ayarlar.

Develon iş makinaları geliştirirken dayanıklılık ve güvenilirliği özel önem verilmiştir. Malzemeler ve yapılar en ekstra koşullarda bile güç ve dirençlilik sağlamak adına en katı testlerden geçirilmiştir. Develon iş makinaları sahip olduğu güçlü X şasi, dayanıklı alt yürüyüş takımı ve güçlendirilmiş bom ve arm ile uzun ömürlü performans sağlamaktadır.

Uzun aralıklarda yapılan kolay bakım işlemleri, makinanın verimli çalışma süresini arttırır. DEVELON DX140LC-7K ekskavatörü, kullanıcıya yüksek seviyede karlılık sağlamak üzere geliştirilmiştir.

ÜSTÜN KAZMA KUVVETİ

YÜKSEK ÜRETKENLİK VE DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ

OPERATÖR KONFORU