Mitsubishi REACH TRUCK SENSİA EX Serisi

  1. Home
  2. Reach Truck
  3. Mitsubishi REACH TRUCK SENSİA EX Serisi

Mitsubishi REACH TRUCK SENSİA EX Serisi

Mitsubishi Reach TruckSensia Ex Serisi
2000-2500 kg

Model

RBM20N2
(Çok Yönlü)

RBM25N2
(Çok Yönlü)

Kapasite

Kg

2000

2500

Asansör Yüksekliği

Çatal yüksekliği aralığı (2/3 kademeli) mm

10000

10000

Dönüş Yarıçapı

mm

1787

1787

Sürüş Hızı

"Yüklü/Yüksüz
km/saat"

14/14

14/14

Akü Kapasitesi

V/Ah

48/930

48/930

Mitsubishi REACH TRUCK SENSİA EX Serisi

Ürün Açıklaması

SENSiA EX çok yönlü reach truck dar koridorları, alışılmadık yükleri ve uzun vardiyaları rahatlıkla yüklenir ve tüm bunları 10 metreye kadar yük kaldırırken yapar.

Altı çok yönlü seyahat modu ve dört tekerlekten direksiyon, onu olağanüstü çevik hale getirirken, Pasif Sallanma Kontrolü ve SDS yüksek üretkenliği destekler. SENSiA EX, geniş, ödüllü kabini, ayarlanabilir ergonomik kol dayanağı ve parmak ucu kontrolleri sayesinde sürüşü son derece konforludur.

Deneyimli sürücüler sezgisel PRO modundan yararlanırken, yeni sürücüler veya vardiya ömrünü uzatmak isteyenler ECO modundan en iyi şekilde yararlanacak. Mükemmel çepeçevre görüş ve bir dizi güvenlik özelliği ile en deneyimsiz sürücüler bile kendilerini evlerinde bulacaklar.

ÜSTÜN ÖZELLİKLER

Tuş takımı ile anında seçilen altı çok yönlü sürüş modu

SENSiA EX, yük veya ortam fark etmeksizin tam esneklik ve uyarlanabilirlik için yanal, paralel, otomatik geçiş, dönüş ve çevik viraj alma gibi pek çok hareket modu sunar.

Sensitive Drive System

SDS sezgisel bir sürücü destek sistemidir. Ayak ve parmak kontrollerinin dönüş açısını ve hızını değerlendirerek aracın nasıl çalıştırıldığını algılar ve performansı operatöre göre uyarlayarak operatörün daha güvenli ve verimli çalışmasına yardımcı olur.

2000 kg ve 2500 kg kapasite seçenekleri

Çeşitli kapasiteler, müşterilerin uygulamaları için optimum konfigürasyonu seçmelerine olanak tanır ve iş için doğru forklifti almalarını sağlar.

2200 mm yayılıma kadar geniş çatal konumlayıcı ve çatal eğimi

Hacimli yükler, çok yönlü SENSiA EX için bir sorun değildir. Geniş çatal konumlayıcı, forkliftin hem uzun yükleri hem de standart paletleri kolayca taşımasını sağlar.

Kaldırmada ve erişimde düzgün direk taşıma sistemi

Yük taşıma sağlam, öngörülebilir ve hassastır; güvenli ve emniyetli bir çalışma sunar.

10 metreye kadar kaldırma yükseklikleri

Yükseğe yerleştirilmiş raflarla önemli depo alanı verimli kullanılır. SENSiA EX kullanan operatörler yükleri güvenle, doğrulukla ve kolaylıkla yüksekte taşıyabilir.