Mitsubishi PREMİA EX PBS20-30N2 Serisi Akülü Transpaletler

  1. Home
  2. Transpalet
  3. Mitsubishi PREMİA EX PBS20-30N2 Serisi Akülü Transpaletler

Mitsubishi PREMİA EX PBS20-30N2 Serisi Akülü Transpaletler

Mitsubishi Akülü TranspaletlerPREMiA EX
2.000-3.000 kg

Model

PBS20N2
(Koltuklu Akülü Transpalet)

PBS20N2
(Koltuklu Akülü Transpalet)

Kapasite

Kg

2000

3000

Dönüş Yarıçapı

mm

1705

1705

Çatal Uzunluğu

mm

1150

1150

Sürüş Hızı

"Yüklü/Yüksüz
km/saat"

10/10

9/9

Akü Kapasitesi

V/Ah

24/540

24/540

Mitsubishi PREMİA EX PBS20-30N2 Serisi Akülü Transpaletler

Ürün Açıklaması

Dahili taşıma, üretim alanı ve çapraz yükleme uygulamaları için ideal olan 2–3 tonluk PREMiA EX akülü transpaletler; verimli ve güvenli tasarımı ile ön plana çıkmaktadır. Bu kadar yüksek düzeyde bir performans ve verimlilik ile düşük yoğunluklu operasyonlarda bile platformlu, akülü transpaletlere göre daha hızlı bir yatırım getirisi elde edilebilir.

PREMiA EX‘in koltuklu tasarımı, operatörün tamamen aracın içinde kalmasını sağlar. Bu yalnızca operatörlerin şasi ve isteğe bağlı üst koruma tarafından korunmasını sağlamakla kalmaz, aynı zamanda tasarım sayesinde çok daha kompakt bir şasi elde edildiğinden 2,5 m’lik bir AST ile zemin alanından tasarruf edilir. Böylece değerli depo alanından çok daha etkili bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Yüksek sürüş hızı, uzun servis aralıkları, kolay bakım, olağanüstü güvenilirlik, sezgisel kumandalar, mükemmel ergonomi özellikleri ve sürücü konforuna sahip olan PREMiA EX koltuklu akülü transpaletler, verimliliği artırmak için ideal seçenektir.

ÜSTÜN ÖZELLİKLER

Yüksek seyahat hızları

2 tonluk modeller: Arkada yük ile 10 km/sa.

3 tonluk modeller: Arkada yük ile 12 km/sa.

360 derece dönüş

3 noktalı dönüşün ‘duraklaması’ olmadan yumuşak dönüş sağlar. Her dönüşte zamandan tasarruf etmekle kalmaz – ki bu da bir vardiyanın uzunluğu boyunca artar – aynı zamanda yüke daha az güç uygular. Bu sayede daha hızlı, daha güvenli ve daha kararlı çalışma sağlar.

Dinamik Direksiyon Düzeni

Dinamik kumanda paneli, operatörün ihtiyacı olan çabayı azaltarak sürüşü düz ve duyarlı hale getirir. Bu durum, operatör yorgunluğunu azaltır ve direksiyon hassasiyetini artırarak sürüş kolaylığını artırır, aynı zamanda hasar riskini azaltır.

Kol dayanağına sahip mini direksiyon

Ergonomik olarak ayarlanabilen bu kontrol kurulumu, uzun vardiyalarda sürücünün çalışmasını çok daha rahat hale getirir. Bu sadece yorgunluğu en aza indirerek operatörü daha odaklanmış ve üretken kılmakla kalmaz, aynı zamanda oluşabilecek riskleri ve maliyetlerle birlikte operatör rahatsızlıkların nedeni olan boyun ve omuzlardaki diğer gerilmeleri azaltır.