DX300LC-7K

  1. Home
  2. İş Makinası
  3. DX300LC-7K

DX300LC-7K

Paletli Ekskavatör

Motor

Develon DL08V

Çalışma Ağırlığı

32.600 kg

Motor Gücü

202 kW / 271 Hp @ 1800 rpm

Ürün Açıklaması

DX300LC-7K Develon ekskavatör ile işinizi bir sonraki seviyeye taşır. 32.6 ton çalışma ağırlığına sahip DX300LC-7K , 6 silindirlik 271 Hp güç üreten Develon DL08V motora sahiptir. Üstün performans ve yakıt verimliliği için tasarlanmış olan Develon DL08V dizel motor, en son Aşama Stage 5 emisyon düzenlemelerini tam olarak karşılar. Elektronik Güç Optimizasyon ( EPOS ) tüm çalışma koşulları için yakıt tüketimini en aza indirir ve hidrolik sistemin verimliliğini optimize eder. Motor ve hidrolik sistemin çalışmasını uyumlandırmak için e-EPOS, veri transfer bağlantısı aracılığıyla motorun elektronik kumanda birimine (ECU) bağlanır ve sistemin en uyumlu şekilde çalışmasını sağlar.

4 çalışma modu ve 4 güç modu (Eco – Standart – Güç – Güç Plus) ile tüm koşullarda optimum güç ve daha düşük yakıt tüketimi için otomatik Akıllı Güç Kontrol sistemi bulunmaktadır. Akıllı Güç Kontrolü ( SPC3 ) değişken hız kontrolü ve pompa tork kontrolü sayesinde, üretkenliği korurken verimliliği artırmak için birlikte çalışır. Sistem motor devrini düşürür ve çalışma koşullarına göre pompa torkunu ayarlar.

Makinelerimizi geliştirirken tüm bom yapısı boyunca en iyi yük dağılımını hesaplamak için yoğun testler gerçekleştirilmiştir. Daha kalın malzemelerle birlikte bu, eleman yorgunluğunun kısıtlanması ve hem güvenilirlik hem de komponent ömrünün artması anlamına gelir. Arm tabanını daha iyi korumak için güçlendirilmiş çubuklar eklenmiştir ve kolun merkezi ve son başlığı güçlendirilmiştir.

Rakipsiz konfora sahip DX300LC-7K operatörün güvenliği ve rahatlıığı düşünülerek tasarlanmıştır. Geniş görüş açısı sağlayan son teknoloji kabine sahip DX300LC-7K , havalı süspansiyon ve ısıtmalı koltuk özellikleri ile yüksek operatör konforu sağlamaktadır. Pedallar, joystickler ve kol dayanaklarının hepsi operatör konforu ve verimlilik için tasarlanmıştır. Gürültü ve titreşim seviyeleri oldukça düşüktür ve klima ile otomatik klima kontrolünün etkinliği önemli ölçüde artırılmıştır. Bu özellikler, yorulmadan saatlerce çalışmaya devam etmenizi sağlar. Son olarak eller serbest sistemi sayesinde hiçbir önemli aramayı kaçırmazsınız ve makineyi çalıştırdığınızda müşterileriniz size ulaşabilir. abin süspansiyon sistemi (CabSus çerçevesi) titreşimleri sönümler ve çarpmaya karşı mükemmel koruma sağlar. Geniş, 8” dokunmatik ekran, güç ayarları ve yedek hidrolik sistem ayarları dahil farklı menülerde kolayca gezinmenizi sağlar. Bluetooth cihazına bağlanabilir veya favori radyo istasyonunuzu dinleyebilirsiniz. 360° çepeçevre görüş kamera sistemi makinenin çevresini tam olarak görmenizi sağlar.

Uzun aralıklarda yapılan kolay bakım işlemleri, makinanın verimli çalışma süresini arttırır. DEVELON DX300LC-7K ekskavatörü, kullanıcıya yüksek seviyede karlılık sağlamak üzere geliştirilmiştir.

ESTETİK TASARIM

DÜŞÜK YAKIT , YÜKSEK PERFORMANS

KOLAY BAKIM