Doosan D35C-9 İstif Makinası

  1. Home
  2. Forklift
  3. D35C-9

DOOSAN D35C-9

2.500-3.500 kgDizel ForkliftPro9 Serisi

Kapasite

Asn. Yüksekliği

Uzunluk

Genişlik

Akü Kapasitesi

Kapasite kg

Max.Çatal Yüksekliği(2/3 Kademeli Asansörlü) mm

Çatal Hariç Uzunluk mm

Genişlik mm

Akü Kapasitesi V/Ah

3.500

3.495 / 4.380 /5.655

2.779

1.255

61 / 2.200

Doosan D35C-9 Forklift

Ürün Açıklaması

Doosan 2500 kg-3500kg kapasiteli Pro9 serisi forkliftler, üretim, lojistik, dış mekan depolama ve paletli malzeme taşıma alanlarında geniş bir yelpazede yoğun uygulamalar için tasarlanmıştır. Pro9 serisi, ağır çalışma koşulları için idealdir. Güvenin ve sağlamlığın markası olan Doosan’ın hedefi, işletme maliyetlerinizin aşağı çekilmesi için forkliftlerinizin arıza süresini düşürerek, yük taşıma işlerinizi mümkün olduğunca verimli ve güvenli hale getirmektir. 

Okunması kolay gösterge paneli operatörün çalışma verimini arttırır. Yakıt göstergesi, motor çalışma saati, motor yağ basıncı, soğutucu ve şanzıman sıcaklığı, asansör kilitleme, şanzıman koruma, emniyet kemeri ikazı ve fren yağı seviye göstergesi operatörü gerektiğinde uyarır ve aracın tüm performans sistemleri konusunda bilgilendirir.

“Sahip olduğu 3.3 litre dizel motor özellikle endüstriyel araç uygulamaları için tasarlanmıştır. CAE teknikleri ile tasarlanarak iyileştirilmiş motor, çok az gürültü ve titreşim ile çalışmaktadır. Motor, EPA Tier-5 ve Euro Stage-5 emisyon yönetmeliğine uygundur. Japonya menşeili olan bu motor için tasarlanmış yanma odası ile yeni tek pistonlu enjeksiyon pompası ve 4 silindirli tasarım çok düşük emisyon karakteristikleri göstermektedir.”

Ağır hizmet tipi çift elemanlı hava temizleyici sayesinde sistem motora temiz ve soğuk hava sağlayarak motorun ömrünü uzatır. 

“Neredeyse bakım gerektirmeyen yağ soğutmalı disk frenler (ODB), 2500 kg-3500 kg forklift serilerinde standart olarak bulunmaktadır. Geleneksel balatalı frenler ile karşılaştırıldığında bu fren sistemi çevre kirliliğine yol açmazken, frenlerin ömrünü de 5 kat arttırır. Bu nedenle bizim özel garantimiz altındadır.”