Doosan B30X-7 İstif Makinası

  1. Home
  2. Forklift
  3. B30X-7

DOOSAN B30X-7

2.500-3.000 kg arası Elektrikli Forklift

Kapasite

Asn. Yüksekliği

Uzunluk

Genişlik

Akü Kapasitesi

Kapasite kg

Max.Çatal Yüksekliği(2/3 Kademeli Asansörlü) mm

Çatal Hariç Uzunluk mm

Genişlik mm

Akü Kapasitesi V/Ah

3.000

3.230 / 4.730 / 6.010

2.480

1.245

80 / 620 , 775

Doosan B30X-7 Forklift

Ürün Açıklaması

Doosan 2500 kg – 3500 kg serisi akülü forkliftler depo uygulamalarında maksimum verimlilik sağlarlar. Modeller dönme yarıçapını minimuma indirecek şekilde tasarlanmış yeni direksiyon dingillerine sahip olup, tam 93,2° direksiyon açısına ulaşabilmektedir. Ayrıca, yeni tasarlanmış yuvarlak şekilli arka ağırlığı, forkliftin dar alanlarda içe ve dışa doğru rahatça hareket edebilmesini mümkün kılmakta bu da olası kazaları azaltmaktadır. 

Maksimum Çalışma Güvenliği ve Stabilitesi
Tüm Doosan ekipmanları gibi, Doosan 7 Serisi Elektrikli Forkliftler de güvenli ve stabil sürüşe katkı sağlayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. Koruyucu Stabilite Sistemi (GSS) operatörü ve yükü kaza riskini azaltmak amacıyla dinamik bir şekilde korur.Sınırsız Rampa Tutuşu Elektro-manyetik park freni (EPB) özellikle rampalı veya eğimli konumda gözetimsiz bırakıldığında makinenin kayarak ilerleme tehlikesini ortadan kaldırır. Operatör eğimli yerlerde frenleme yapmadan forkliftten rahatlıkla inebilir.

KONTROLÜ KOLAY
Hidrolik Levye Sistemi: Basit, güvenilir ve alışıldığı gibi. Yön anahtarı da hidrolik levye üzerinde yer alır, bu da hızlı ön arka yön geçişlerini sorun olmaktan çıkarır ve elinizi direksiyon simidi veya hidrolik levyelerden kaldırmak zorunda kalmayacağınız için tamamen güvenli ve pratiktir.

Sessiz ve Sorunsuz Çalışma
FFT asansörün silindirinde bulunan modülasyonlu hidrolik yastıklı valf kademelenme seslerini azaltır ve operatörün sessiz kademelendirme yapmasını sağlar.